Diabeł tkwi w szczegółach…

Diabeł tkwi w szczegółach…

OMEGA to właściwy wybór

Bieżąca pielęgnacja

Jeśli chcesz utrzymać swój samochód w nienagannej czystości i zapewnić mu odpowiednią ochronę, bieżąca pielęgnacja jest niezbędna. Zapewniamy kompleksowe usługi bieżącej pielęgnacji samochodów, aby pomóc Ci w utrzymaniu Twojego samochodu w jak najlepszym stanie.

Wnętrze samochodu jest bardzo istotne i to ono zapewnia nam komfort podróżowania. Nasz zespół specjalistów dokładnie oczyści i odkurzy wnętrze samochodu, aby zapewnić Ci czyste i schludne środowisko jazdy.

Jakie usługi realizujemy w ramach bieżącej pielęgnacji?

Standardowe „Mycie zewnętrzne” to podstawowa usługa z zakresu pielęgnacji karoserii w skład której wchodzi: mycie wstępne, mycie zasadnicze, hydrowosk, osuszanie, mycie wnęk drzwiowych oraz klapy bagażnika, mycie dywaników gumowych oraz nabłyszczanie opon.

Bezpieczne mycie” zewnętrzne to ulepszona wersja „mycia zewnętrznego”, w której stosuje się metodę na dwa wiadra oraz odpowiednio dobraną chemię.

Na wstępie samochód pokrywany jest aktywną pianą, która ma za zadanie rozmiękczyć i odseparować brud od lakieru, który następnie jest spłukiwany pod ciśnieniem. Kolejnym etapem jest mycie ręczne z użyciem delikatnych rękawic. Końcowym etapem jest osuszenie dmuchawą oraz delikatnymi ręcznikami. Usługa ta zalecana jest dla samochodów z woskiem, czy też powłoką ceramiczną oraz osobom chcącym po prostu bardziej zadbać o lakier samochodu, gdyż ma ona na celu minimalizowanie powstawania rys.

Detailingowe mycie” zewnętrzne to zaawansowana usługa „bezpiecznego mycia” połączona z dekontaminacją nadwozia mającą za zadanie usunięcie osadów smolistych (kropki asfaltu), metalicznych (lotna rdza, pył z klocków hamulcowych), czy też osadów wapiennych (tzw. water spotów)

Usługa „Premium+” zawiera dokładne mycie nadkoli, felg w środku oraz rantów szyb i można o nią poszerzyć dowolną z wyżej wymienionych usług.

Tradycyjne „Sprzątanie wnętrza” polega na odkurzeniu i pielęgnacji powierzchni wewnętrznych samochodu, w tym tapicerki, dywaników, plastików i szyb.

  • Mycie zewnętrzne – od 60 zł
  • Bezpieczne mycie zewnętrzne – od 100 zł
  • Detailingowe mycie zewnętrzne – od 350 zł
  • Premium+ – 100 zł
  • Sprzątanie wnętrza – od 60 zł

 

Bezpieczne mycie

Detailingowe mycie

PREMIUM+

Zarezerwuj wizytę

Napisz do nas