Diabeł tkwi w szczegółach…

Diabeł tkwi w szczegółach…

OMEGA to właściwy wybór

KOREKTA LAKIERU

Jeśli marzysz o samochodzie wyglądającym jak nowy bądź chcesz jeszcze bardziej uwydatnić szklistość nowego lakieru to ten zabieg jest dla Ciebie. W naszym studiu detailingowym w Krakowie oferujemy profesjonalne usługi, które pozwolą przywrócić blask Twojemu samochodowi.

Lakier samochodu narażony jest na różne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia smoliste, lotną rdzę, czy ptasie odchody, a także uszkodzenia mechaniczne, co prowadzi do powstawania rys, wżerów i innych defektów. Korekta lakieru to zabieg, który pozwala na usunięcie tych niedoskonałości i przywrócenie lakieru do najlepszego możliwego stanu.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i technik, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie usunąć nawet najgłębsze rysy, zmatowienia, hologramy oraz nadać blasku, szklistości lakierowi.

Każda usługa poprzedzona jest dekontaminacją, co oznacza, że Twój lakier poddany jest wieloetapowemu procesowi oczyszczenia z wszelkich zalegających zabrudzeń od osadów metalicznych przez smoliste, aż po osady wapienne. Następnie dokonujemy inspekcji dzięki której dobieramy najlepszą metodę polerowania. Wisienką na torcie jest aplikacja wosku, sealantu bądź powłoki ceramicznej zgodnie z ustaleniami.

ODŚWIEŻENIE JEDNOETAPOWE

Jest to dobór najbardziej optymalnej kombinacji past oraz gąbek polerskich, aby w jednym kroku usunąć jak najwięcej zarysowań, zmatowień przy czym pozostawiając ładne wykończenie wolne od swirli i hologramów. Usługa poprawia ogólny wygląd pojazdu zwiększając jego wartość i atrakcyjność.

  • Cena – od 1000 zł
    (aplikacja wosku w cenie)

KOREKTA LAKIERU

Bardziej zaawansowana usługa dwu lub wieloetapowego polerowania mająca na celu usunięcie zarysowań, zmatowień, wżerów oraz wydobycie maksymalnej głębi, szklistości, aby Twój lakier był w idealnej kondycji. Metoda ta daje znacznie lepsze rezultaty dla najbardziej wymagających. Po korekcie aplikowany jest wosk bądź powłoka ceramiczna w zależności od wybranego zabezpieczenia.

  • Cena – od 1400 zł
    (aplikacja wosku w cenie)
Zarezerwuj wizytę

Napisz do nas