Diabeł tkwi w szczegółach…

Diabeł tkwi w szczegółach…

OMEGA to właściwy wybór

Hydrofobizacja szyb

Jeśli szukasz sposobu na to, by jazda samochodem stała się jeszcze bardziej komfortowa to polecamy Ci naszą usługę hydrofobizacji szyb. W naszym studiu detailingowym w Krakowie oferujemy najlepsze rozwiązania, które pomogą Ci zadbać o swoje auto.

Hydrofobizacja szyb samochodowych to nowoczesne rozwiązanie, które polega po uprzednim jej przygotowaniu na aplikacji na powierzchnię szyby specjalnej powłoki, która zapobiega osadzaniu się kropel wody, brudu i innych zanieczyszczeń. To właśnie dzięki tej usłudze możliwe jest uzyskanie efektu tzw. „niewidzialnej wycieraczki”, która umożliwia jazdę samochodem bez konieczności stosowania tradycyjnych wycieraczek w czasie deszczu, co przekłada się również na bezpieczeństwo podróżowania. W okresie zimowym natomiast powłoka utrudnia przywieranie szronu, co w dużym stopniu przekłada się na mniej porysowaną szybę.

Nasze usługi hydrofobizacji opierają się na najlepszych technologiach i materiałach, które zapewniają skuteczne i trwałe rezultaty. Nasz specjalistyczny sprzęt i wiedza pozwalają nam na wykonanie usług na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

  • Szyba przednia – od 70 zł
  • Komplet szyb – od 250 zł
Zarezerwuj wizytę

Napisz do nas